شرکت فرآوری فروکتوزناب

در سال ۱۳۹۵ با هدف فرآوری دانه طلایی ذرت در   شهرک صنعتی نظرآباد افتتاح و به بهره برداری رسید و توانست در مدت کوتاهی با توجه به قابلیت تامین و تهیه به موقع مواد اولیه، آسیاب و فرآوری روزانه بالای ذرت، محصولات متنوع و با کیفیت را تولید، توزیع و صادر نماید و تبدیل به یکی از بزرگترین صنایع پالایشگاهی غلات گردد. 

در سایت اول به تولیدنشاسته خوراکی و صنعتی و  مشتقات آن شامل گلوتن ذرت، سبوس غنی شده ذرت،  جوانه  ذرت، گلوتن  مایع ، می پردازد .

در سایت دوم نشاسته ذرت با فناوری بالا تبدیل به محصولات مختلفی نظیر انواع نشاسته اصلاح شده (نشاسته پری ژلاتینه، نشاسته اکسید، دکسترین صنعتی ،…) و انواع شیرین کنننده های طبیعی نظیر شربت گلوکز، شربت فروکتوز، شربت دکستروز، مالتودکسترین ،… خواهد گردید. ضمنا در حال حاضر با توجه به صنعتی شدن دامداری ها و نیاز به ارتقاء سطح کیفی و کاهش هزینه دامداری، شرکت فرآوری فروکتوزناب اقدام به طراحی کارخانه خوراک دام و طیور و توسعه سبد محصولات خود با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و دانش روز متخصصان و مشاوران نموده است.همچنین این شرکت باتوجه به امکانات موجود طرح های توسعه در تولید انواع قند های الکلی نظیر سوربیتول، مالتیتول و انواع اسیدهای امینه نظیر لیزین متیونین را در دست اجرا دارد. 

جهت ارائه محصولات باکیفیت و با استاندارد بین المللی از منابع انسانی با تجربه و همچنین فناوری مدرن و روز دنیا بهره گرفته شده است. هدف اصلی شرکت اطمینان از ارائه محصولات با کیفیت، تحویل به موقع و ارائه خدمات و مشاوره کارآمد به مشتریان می باشد.

خط مش این شرکت استفاده از آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا جهت تولید انواع محصولات با تکنولوژی بالا، کار آمد و موثر برای جامعه می باشد. مدیریت این مجموعه امیدوار است، تمامی تلاش خود را در راستای تعالی هرچه بیشتر بکار گیرد تا به عنوان یک مجموعه کار آفرین، نقش ارزشمندی را در ارتقای سطح کیفی و کمی نظام اقتصادی کشور ایفا نماید

چارت محصولات

چارت محصولات تولیدی شرکت فراوری فروکتوز ناب